אודות חביב טרמנס פסיכולוג מומחה בלקויות למידה

ברשות מכון תושיה עומד כבר 20 שנה חביב טרמנס, פסיכולוג חינוכי מומחה (M.A) בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום לקויות הלמידה, חביב טרמנס הינו פסיכולוג חינוכי מוערך בתחום האבחונים ועובד בשיתוף פעולה עם כל הגופים הגדולים במשק כמו משרד החינוך, קופות החולים, חברות הביטוח, עמותת כמו ניצן ועוד רבים אחרים.

חביב טרמנס וצוות המכון מאמין בליווי המאובחנים לאורך תהליך הועדות השונות עד קבלת ההתאמות הנדרשות מתוך אמונה שיש לאפשר לכל אחד למצות את הפוטנציאל המקסימלי שלו.

לייעוץ טלפוני ויצירת קשר

למה אנחנו

21-removebg-preview

אבחון מקצועי על ידי
פסיכולוג מומחה

22-removebg-preview

יחס אישי וחם

23-removebg-preview

אבחון עד הבית או במשרד

24-removebg-preview

מחיר הוגן

אודות מכון תושיה

מכון תושיה קיים כ-20 שנה ונותן מענה מקיף לכל סוגי האבחונים בתחום לקויות הלמידה והפרעות קשב ולימוד: אבחון פסיכודידקטי, אבחון דידקטי, אבחו, פסיכולוגי, השלמות שאלונים עבור הקלות למבחן אמיר"ם, שאלון משלים לפסיכומטרי, אבחונים למוכוונות לכיתה א' ורענוני אבחונים במידה ונדרש. כל האבחונים המתבצעים במכון מוכרים על ידיי משרד החינוך והמועצה להשכלה גבוה, האבחונים מתאימים לילדי גן ועד בוגרים

המוטו של המכון היה מאז ומתמיד שחשוב להבין את המקור האורגני של לקויות למידה, בעיות התנהגות ובעיות התפתחות הבנת הקשיים מסייעת לנו לכוון להמלצות המתאימות שיביאו לשיפור התפקוד של הילד בפן הלימודי ולשיפור בתחושת המסוגלות באופן כללי.

המכון אבחן בהצלחה עד היום למעלה מ-25,000 מאובחנים בכל הגילאים לאורך שנות פעילות המכון.