מבדק מוקסו – MOXO

מבדק מוקסו הינו מבדק שנועד לעזור עם השלמת האבחון הקליני בנושאים של הפרעת קשב וריכוז והתאמת הטיפול, המבדק הינו ממוחשב.

מה מטרת המבחן?

מבדק MOXO משמש ככלי עזר באבחון של הפרעות קשב וריכוז. המבדק נעשה באופן ממוחשב ונועד לסייע ולהשלים את האבחון הקליני והתאמת הטיפול להפרעות קשב וריכוז. למבדק MOXO רמת תוקף ומהימנות גבוהה כפי שנמצא במחקרים.

מהו הליך הבדיקה?

למעשה, המבדק בוחן את יכולות הקשב של הנבדק באמצעות בחינת התגובה שלו למסיחים חזותיים ושמיעתיים, בתוך הדמיה של סביבת המציאות היומיומית.

המבדק כולל מספר משימות הבוחנות את יכולת הקשב לאורך זמן. יש מקרים בהם המבדק יבוצע פעמיים, כאשר בפעם השנייה הנבדק נוטל תרופה ייעודית לקשב ומבצע את המבדק בשנית תחת השפעת התרופה. הפערים בין תוצאות המבדקים מאפשרים להתאים את הטיפול התרופתי המיטבי במינון המינימלי המומלץ לנבדק.

מי מופנה למבחן?

ילדים, נוער ומבוגרים בעלי חשד להפרעת קשב וריכוז הנמצאים בהליך אבחון קליני ומופנים לצורך ביסוס האבחנה באמצעות תוצאות המבדק. כמו כן, יש המאובחנים עם הפרעת קשב וריכוז המופנים לביצוע בדיקת MOXO לצורך התאמת הטיפול התרופתי.

מה משך האבחון?

ישנו מבדק מותאם לילדים בגילאי 6-12 ואורכו 15 דקות, וכן מבדק מותאם לגילאי 13-70 באורך כ-18 דקות. סך משך הליך האבחון כולו כשעה וחצי במקרה של מתן תרופה.

מי עורך את המבחן?

המבדק ממוחשב ומועבר תחת בקרה של טכנאי מוקסו מוסמך.

כמה עולה מבחן מוקסו?

המחיר משתנה בהתאם לצורך (אם נדרשת בדיקה בודדת או 2 בדיקות לצורך התאמת תרופה).

לייעוץ טלפוני ויצירת קשר

אולי יעניין אתכם גם

מבדק מוקסו – MOXO

מבדק מוקסו הינו מבדק שנועד לעזור עם השלמת האבחון הקליני בנושאים של הפרעת קשב וריכוז והתאמת הטיפול, המבדק הינו ממוחשב. מה מטרת המבחן? מבדק MOXO

קרא עוד »
אבחון פסיכודידקטי – אבחון משולב

אבחון פסיכו דידיקטי משלב בין האבחון הפסיכולוגי והאבחון הדידקטי ובוחן את ההשפעות הרגשיות והן את התפקודים הקוגנטיביים והפסיכולוגיים על יכולות הלמידה. מהו אבחון פסיכודידקטי? אבחון

קרא עוד »
הערכת המצב הרגשי הפנימי - כך ניתן לבדוק
אבחון דידקטי

אבחון דידקטי נועד לזהות ולהעריך לקויות למידה תוך בחינת יכולות קוגניטיביות שונות. מטרת האבחון הדידקטי לאפיין את הקשיים ולהתאים את אסטרטגיות הלמידה בצורה מיטבית לנבדק.

קרא עוד »

לייעוץ טלפוני ויצירת קשר